Лукаку незадржлив, Интер како лидер на Серија А оди на дерби со Милан (Видео)

Големи јубилеи за Хандановиќ и Лукаку во перфектната вечер за Нераѕурите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *