Магична асистенција која Меси ја претвори во водство на Барселона (Видео)

Дали е најден наследникот на Андрес Иниеста во каталонскиот гигант?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *