Мајкл Џордан е човекот кој одлучил како да продолжи НБА сезоната

Неговиот збор уште вреди најмногу

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *