Македонија е трета европска велесила на клупски план, веднаш зад Франција и Германија

Благодарение на европската ракометна титула на Вардар

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *