Македонија ќе има и англиски навивачи: Навиваме за тебе Џани и те молиме остани во Лидс (Фото)

Алиоски е еден од милениците на симпатизерите на англискиот премиерлигаш и грото од нив имаат симпатии кон нашата репрезентација

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *