Како што доликува – Македонија со покер против Казахстан се најави за ЕП

Одигравме одличен последен контролен меч пред настапот на првото големо натпреварување, а за Македонија лесен залак беше Казахстан

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *