Македонија ќе има одлично засилување од Лос Анџелес – Мусовски прифати да игра за нашата репрезентација

Членот на Лос Анџелес ФЦ од МЛС лигата ќе биде повикан за ноемвриските натпревари во Лигата на Нации и ќе биде освежување во нападот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *