Македонскиот репрезентативец од еден заминува во друг турски клуб

Некогашниот играч на Вардар и Црвена ѕвезда се сели во Гиресунспор.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *