Малку фалеше да се степаат Ибрахимовиќ и Лукаку (Видео)

Да имаше тепачка, што мислите, кој ќе беше тепаниот?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *