Манчестер сити најде евтина замена за Давид Силва

Капитенот на Граѓаните си заминува на крајот од сезоната

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *