Марота си ја призна најголемата грешка во Јувентус – Го утнал трансферот на Халанд за смешна сума

Сега е извршен директор на Интер, а вели дека норвешкото чудо за малку не стана член на Старата дама уште кога играше за Молде

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *