Матиќ го покани Ибрахимовиќ на македонски ајвар (фото)

Продолжи конверзацијата на некогашните соиграчи од Манчестер јунајтед

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *