Медведев сефте во третата рунда на Ролан Гарос (видео)

Вториот светски рекет со засега најдобар пласман за ОП во Франиција во кариерата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *