Медведев со порака до Ѓоковиќ пред финалето во Мелбурн

Русинот има три победи во последните четири меча со светскиот рекет број 1.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *