Меси не го интересира ПСЖ и си се присетува на едно незаборавно патување со Аргентина (ФОТО)

Во време на критики од сите страни, играчот на францускиот тим со чудна објава на „Инстаграм“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *