Меси немаше милост кон некогашниот соиграч, Санчес падна на грб (Видео)

Интересен дуел на двајцата фудбалери кои ги дадоа головите на дуелот Аргентина - Чиле.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *