Меси се чудеше кога беше повлечен од игра, ПСЖ остана на 100 проценти (Видео)

Икарди е јунакот на парижаните, а Меси му се налути на Покетино кога го седна на клупа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *