Металург со нов лик и со пет засилувања ги почна подготовките (Фото)

Во Автокоманда денеска беше работно, а претставени се и новите ракометари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *