Meтла во најава: Бостон стигна до 3-0 против Каролина

Бруинс се на прагот да се пласираат во големото финале за првпат по сезоната 2012/13.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *