Михајловиќ: Ако имав понуда од Интер или Јувентус, ќе прифатев

Синиша вели дека за него се пишувале многу лаги.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *