Михајловски: Вардар во новата сезона ќе биде 40 отсто посилен

Претседателот на ракометниот првак ветува уште подобри резултати.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *