Милер ќе ги пропушти двата меча против Ливерпул поради „кунг-фу“ ударот

УЕФА дури денес ја одреди казната за германскиот фудбалер кој во последното коло од групната фаза заработи директен црвен картон во дуелот против Ајакс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *