Милевски направи изненадување, Алиоски ќе има само офанзивни задачи а Лихтенштајн ќе игра „бункер“ (ФОТО)

Познат е официјалниот тим на нашата репрезентација

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *