Милионерите пак му зедоа мерка на Лајпциг, наградата е петти пехар во Германскиот куп (Видео)

За пет дена Борусија Дортмунд двапати ги надигра Биковите, вечерва во многу поважниот меч, во финалето на домашниот куп.

Слични вести...