Минхен ќе биде обоен во жолто, направете тикет со огромни квоти од Bet Builder понудата

На сите „ловци“ на огромни, двоцифрени квоти, Sport Life за денеска им нуди неколку опции во Bet Builder понудата за мечот меѓу Романија и Украина на Европското првенство во Германија.

Тука е и дневниот микс со игри на трите натпревари кои се играат денеска. Токму кај дневниот микс е најголемата понуда од 17.0. За да биде добитна, потребно е Романија и Украина да дадат гол, на овој меч да има барем осум шута во рамките на головите, Белгија да ја победи Словачка, Лукаку да има барем два шута во рамките на словачкиот гол и Мбапе да постигне гол против Австрија.

Комбинација со квота 17.00 има и за средбата Романија – Украина. Играта е Станчиу, Довбик и Мудрик да имаат барем два шута во рамките на голот, а Алибек барем еден шут во рамките на голот.

Има игри и кои ги фаворизираат едниот или другиот тим, па ваше е да се решите која опција ќе ја искористите.

- Оглас -

Најнови вести