Миовски и Ракип со успешно деби, тие се голем плус за репрезентацијата

Двете нови лица во националниот тим се квалитетни освежувања во составот и ја зголемуваат конкуренцијата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *