Мојот пријател, мојот брат треба да седне на клупата на Реал Мадрид

Фиго со совет до челниците на Кралскиот клуб за тоа кој треба да биде нов тренер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *