Монако е подготвен да го купи Икарди

Освен Јуве, Наполи и Рома, во трка за потписот на Аргентинецот е и францускиот прволигаш.  

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *