Може ли да купиме сезонски билети за прес-конференциите на Ѕвезда?

Навивачите воодушевени од изгледот на портпаролката Татјана.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *