Можеше ли да биде толкав малер – Тренерлукот му траеше неверојатни 10 минути

Лирој Росениор, кој е татко на познатиот премиерлигашки фудбалер Лијам Росениор постави рекорд, но не по своја вина

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *