Можно ли е вакво сценарио – Федерер не игра на Ролан Гарос, Надал ќе го прескокне САД опен?

Коронавирусот направи хаос и во тенискиот свет, па двајцата најтрофејни играчи размислуваат како да се прилагодат

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *