Му се стемни на Пролет, стартот во Лигата на Европа е против 13-кратниот шпански првак

Втората најтрофејна екипа во Шпанија ќе му биде прв ривал на македонскиот тим во првото квалификациско коло.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *