Мурињо даде прогноза за фаворитите на Европско првенство

Специјалниот ги анализираше главните кандидати за титулата и си има свои фаворити.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *