МЗТ Скопје со шутерско шоу ја разби Слобода

Одлично деби на Нуни Омот, кој даде шест тројки од шест обиди.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *