На бејзбол-меч во Тајван дури и маскотите со маски, само чирлидерките заборавени

Тајванците играат и покрај короната.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *