На „чавките“ им се лизнаа два бода против „волците“

Њукасл има серија од пет гостувања по ред без пораз од Вулверхемптон

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *