На Иглесијас не му се чека, даде гол за 18 секунди (Видео)

Најдобриот стрелец на Еспањол постигна прекрасен погодок во првиот напад на мечот со Валјадолид

Слични вести...

1 Response

  1. 02.03.2019

    […] Борха Иглесијас со гол во 18. секунда му даде крилја на Еспањол за многу важна победа против Валјадолид од 3:1 во меч од 26. коло во Ла Лига. […]