На југоносталгичарот Вујо му се исполни желбата

Некогашниот тренер на Вардар и екс македонски селектор, го презеде еден од најголемите клубови во БиХ и ја комплетираше „шесторката“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *