На Келн му беше доста едно полувреме за да остане Бундеслигаш

Популарните Јарци со извонредна игра во првите 45 минути од реваншот го декласираа Кил со 5:1 и продолжуваат и идната сезона во најсилната германска лига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *