На повидок нов проблем пред ЕП – Роналдо и Португалците ќе мораат во карантин?

Денеска попладне треба да имаат тренинг, а се појави информација дека целата репрезентација на актуелниот европски првак ќе мора да оди во изолација на четири дена до почетокот на ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *