На сѐ се навикнавме, еднаш испаднавме поради повеќе жолти картони – Македонија води против Андора, ќе биде ли победата само за утеха?

Нашите млади репрезентативци до 17 години имаат предност од 2:0, но чудно и многу лесно и Полјаците водат по првото полувреме против Република Ирска, што не ни одговара во трката за првите две места.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *