Надал: Федерер е најдобар, ама против Ѓоковиќ е најтешко

Чичкото на најдобриот шпански тенисер даде свое мислење кој е најдобар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *