Надал на најубав начин го прослави 35-тиот роденден

Шпанецот без проблеми се пласира во следното коло на Ролан Гарос.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *