Надал не игра во Синсинати, се враќаат Ѓоковиќ и Федерер

Шпанецот го освои петтиот трофеј на Роџерс купот во Монтреал, па веднаш се откажа од следниот Мастерс турнир, но камбек ќе прават двајцата големи ривали кои не играа во Канада.

Слични вести...