Надежите и со пораз стигнаа до полуфинале на ФИБА Челинџер купот

Прв лош резултат во натпреварување за тимот на Симиќ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *