Најдобриот светски скијач сврти крукче со мотоцикл од Мото ГП (видео)

Марсел Хиршер си го оствари сонот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *