Најголемиот талент што го тренираше Сер Алекс Фергусон моли за трансфер во Чемпионшип лигата

Легендарниот тренер честопати изјавуваше дека немало поталентиран играч од Равел Морисон, но кариерата не се развиваше по очекуваниот пат

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *