Најомразениот Бразилец сè уште служи затворска казна, но и ќе брани во новата сезона

Голманот Бруно ќе биде на голот на четвртолигашот Рио Бранко иако сè уште ја отслужува затворската казна од 20 години и 9 месеци за убиство на манекенката Елиза Самудио.

Слични вести...