Најтрофејниот играч во фудбалот не простува долгови

Дани Алвес е слободен играч откако го раскина договорот со Сао Пауло

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *