Напаѓач платен 23 милиони евра, а во 30 меча немаше ни гол, ни асистенција

Дали е ова најголемото фудбалско промашување кога се работи за играч кој требало да биде засилување?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *